Meble łazienkowe na wymiar

Tworzymy meble łazienkowe na wymiar zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów. Możemy wykonać zarówno pojedynczą szafkę, jak i kompletną zabudowę łazienki, wykorzystując tym samym wolną powierzchnię dostępną w pomieszczeniu. W starszym budownictwie łazienki zwykle są niewielkie, co utrudnia rozmieszczenie kosmetyków, urządzeń czy zapasów środków czystości. Przedmioty te można pozostawić na wierzchu, ale czy wygląda to dobrze? Niekoniecznie…

Meble łazienkowe na zamówienie doskonale wypełniają cała przestrzeń łazienki. Dzięki nim możemy zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia m.in. poprzez wykorzystanie wnęk czy ścian, na których zamontowane zostaną odpowiednio dobrane szafki. Warto rozważyć również zabudowę pralki, dzięki której możemy zyskać dodatkowy blat lub przestrzeń do przechowywania przedmiotów. Nasze meble łazienkowe produkowane są przy użyciu najwyższej jakości materiałów, odpornych na wilgoć i wodę. Dzięki bogatej ofercie frontów i blatów, możemy wykonać meble w wybranym przez Państwa stylu i kolorze. Łączymy różne materiały, takie jak drewno, MDF, metal i szkło. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mebli łazienkowych, więc możemy Państwu doradzić w kwestii ich rozmieszczenia, wyboru materiałów lub kolorystki. Współczesne materiały umożliwiają stworzenie najróżniejszych wystrojów, doskonale pasujących do charakteru pozostałych pomieszczeń mieszkania. Wnętrza nowoczesne powinny zachować swój styl w całej rozciągłości, wliczając w to łazienkę.

Decydując się na współpracę z naszą firmą mogą być Państwo pewni, że meble zostaną wyprodukowane na czas, solidnie i zgodnie z wytycznymi. Indywidualne podejście do każdego zlecenia i najwyższa jakość świadczonych przez nas usług sprawia, iż nasze meble łazienkowe na wymiar wykonujemy dla Klientów z całej Warszawy. Państwo również mogą dołączyć do tej sale rosnącej, zadowolonej z naszych usług grupy. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą projektowania wnętrz.

 

lazienki

PERFECTUS


Warszawa 02-383 ul. Grójecka 128 paw 27

Projektantka wnętrz Agnieszka Marzec


tel.: 501 654 164 agnieszka@perfectus.net.pl

MAREK MARZEC


tel.: 791 998 040 marek@perfectus.net.pl