Białe kuchnie

Białe kuchnie od wielu lat cieszą się dużą popularnością. Zachwycają wyglądem, a przy okazji są bardzo praktyczne i pasują niemalże do każdego stylu – klasycznego, rustykalnego czy nowoczesnego. Niezależnie od aranżacji, białe meble doskonale rozświetlają kuchnię, dodają lekkości i wizualnie powiększają pomieszczenie. Główny kolor można przełamać innymi, na przykład czarnym, zielonym czy niebieskim, choć mocno nasycone kolory są raczej rzadko spotykane. Do białej kuchni pasuje blat w każdym kolorze, wykonany z dowolnego materiału – naturalnego drewna, granitu czy konglomeratu.

Białe wnętrza są bardzo schludne i kojarzą się z czystością. Ale czy łatwo utrzymać w czystości białą kuchnię? Wbrew pozorom, tak! Na lakierowanych, białych frontach szafek kuchennych nie widać smug, odcisków palców, kurzu i śladów pary wodnej. Fronty wystarczy raz na jakiś czas wyczyścić odpowiednio dobranym do materiału detergentem, aby zachowały swój piękny połysk. To wszystko! W przypadku ciemnych barw zwykle widać ślady dłoni i zaschnięte krople wody, dlatego w często użytkowanych kuchniach lepiej zastosować kolory jasne. Biel jest idealnym tłem dla innych barw, ponieważ wydobywa ich głębię i kształty. Kolorowe akcenty i akcesoria umieszczone w kuchni nadadzą jej świeżości, a rośliny, na przykład świeże zioła, dodadzą przytulnego klimatu. Bardzo ciekawym stylem, w którym można zaprojektować białą kuchnię, jest shabby chic. Styl ten nawiązuje do minionych epok i pełen jest postarzanych mebli, słoików i dekoracyjnych, porcelanowych zastaw.

Nasze biuro projektowe z przyjemnością wykona dla Państwa projekt białej kuchni. Tworzymy unikalne kuchnie na zamówienie w dowolnym stylu, uwzględniając przy tym Państwa oczekiwania i możliwości finansowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bardzo dużej wyobraźni naszych projektantów, wykonujemy aranżacje spełniające oczekiwania najbardziej wybrednych Klientów.

 

PERFECTUS


Warszawa 02-383 ul. Grójecka 128 paw 27

Projektantka wnętrz Agnieszka Marzec


tel.: 501 654 164 agnieszka@perfectus.net.pl

MAREK MARZEC


tel.: 791 998 040 marek@perfectus.net.pl