Remonty pod klucz

pod_klucz

Remont bez stresu?

Wykonanie odpowiedniego projektu wnętrz, poszukiwania produktów, zamawianie mebli na wymiar, czasochłonne zakupy, transport, zmagania z ekipą remontowo-wykończeniową, sprzątanie…

A gdyby tak…

ZLECIĆ CAŁE ZADANIE JEDNEJ FIRMIE?

 

OFERUJEMY WYKOŃCZENIE MIESZKANIA POD KLUCZ W WARSZAWIE I OKOLICACH

Oferujemy wykończenie mieszkania w Warszawie i okolicach. Oferujemy szeroki wachlarz usług remontowo-budowlanych, specjalizując się w przeprowadzaniu remontów pod klucz.

Wykonujemy kompleksowe remonty, oddając do dyspozycji naszych klientów mieszkania wykończone pod klucz. Jako mieszkanie wykończone pod klucz rozumiemy mieszkanie w pełni wyremontowane i odnowione, które nie wymaga od właściciela dodatkowych nakładów finansowych. Jego stan umożliwia bowiem wprowadzenie się zaraz po wniesieniu wszystkich swoich rzeczy.

Przejmujemy na swoje barki ogrom prac, jaki wiąże się z wykończeniem mieszkania od wykonania projektu wnętrza wraz z meblami przez pomoc w wyborze materiałów, składanie zamówień, wykonanie prac wykończeniowych, nadzór prac po wykonanie mebli na zamówienie.

 

Remont mieszkania z Perfectus – kontakt

 

Nasza firma remontowo-budowlana z Warszawy zajmuje się wykonywaniem remontów pod klucz. Wybierając nasze usługi mogą być Państwo pewni, że oddane przez nas mieszkanie będzie w pełni przystosowane do nowych lokatorów. Wykonujemy także inne usługi, w tym projekty mieszkań. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów:

tel: 501 654 164
agnieszka@perfectus.net.pl.

 

zobacz_wiecej_realizacji1

 

W pozostałych zakładkach znajda Państwo informacje na temat projektów wnętrz oraz mebli na zamówienie.

PERFECTUS


Warszawa 02-383 ul. Grójecka 128 paw 27

Projektantka wnętrz Agnieszka Marzec


tel.: 501 654 164 agnieszka@perfectus.net.pl

MAREK MARZEC


tel.: 791 998 040 marek@perfectus.net.pl