Szafy i garderoby na wymiar

Podstawą spójnego, dobrze zaprojektowanego mieszkania jest szafa lub garderoba wykonana na wymiar. Jeśli już decydujemy się zaprojektować sypialnię, warto zadbać o to, aby zlokalizowana w niej szafa pasowała nie tylko pod kątem wyglądu, ale również wymiarów i użyteczności. Szafy dostępne w popularnych sklepach z meblami występują zwykle w określonym wymiarze, a ich możliwości dostosowania do indywidualnych potrzeb są niewielkie. Wybierając szafę na wymiar mamy pewność, że przestrzeń pomieszczenia została maksymalnie wykorzystana, a dodatki, w jakie jest wyposażona szafa, umożliwią wygodne przechowywanie wszystkich posiadanych ubrań. To Państwo określają rodzaj drzwi, liczbę szuflad czy półek.

A co z jakością wykonania? Chyba każdy z nas miał kontakt z szafkami z supermarketów lub popularnych sklepów meblowych. Zwykle jest tak, że ich jakość, mówiąc delikatnie, lekko odbiega od naszych oczekiwań. Przedsiębiorstwo produkujące szafki na masową skalę musi maksymalnie ciąć koszty, aby gotowy produkt był możliwie jak najtańszy. Faktycznie, niektóre meble wyglądają przyzwoicie, ale ich jakość wykonania i wytrzymałość stoją na poziomie niższym niż mebli wykonanych na zamówienie. Szafy na wymiar stworzone są od podstaw na specjalne zamówienie Klienta.. Szafa ma zadowalać nie tylko pod kątem wytrzymałości, ale również wyglądu. Tylko szafy na zamówienie mogą spełnić absolutnie wszystkie wymagania zleceniodawcy. Nietypowe połączenie kolorów, oryginalna okleina, zjawiskowe oświetlenie? Żaden problem! Jedynym ograniczeniem jest Państwa wyobraźnia.

Jeśli w mieszkaniu jest trochę więcej wolnego miejsca, warto rozważyć wykonanie garderoby na wymiar. Nie musi to być ogromne pomieszczenie, jakie widujemy w domach popularnych gwiazd. Nawet w małym mieszkaniu można stworzyć komfortową garderobę – minimalna wielkość pomieszczenia powinna wynosić około 4 m2. W pomieszczeniu tej wielkości można przechowywać ubrania bez ryzyka ich pogniecenia.

Wychodzimy naprzeciw potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów, projektując funkcjonalne szafy na indywidualne zamówienie oraz garderoby na wymiar. Oferujemy zarówno szafy z drzwiami przesuwnymi, jak i klasycznie otwierane. Poza meblami na wymiar, w naszej ofercie znajdą Państwo również projekty mieszkań, aranżacje wnętrz oraz remonty pod klucz.

Zapraszamy do kontaktu!

garderoby

PERFECTUS


Warszawa 02-383 ul. Grójecka 128 paw 27

Projektantka wnętrz Agnieszka Marzec


tel.: 501 654 164 agnieszka@perfectus.net.pl

MAREK MARZEC


tel.: 791 998 040 marek@perfectus.net.pl